середа, 12 квітня 2017 р.

Великодня підвісочка

Вітаю!
Зовсім скоро Великдень! Це найбільше свято весни. Для мене, людини віруючої, це свято має дуже велике значення. Тому готуюсь до нього з великою відповідальністю.
А для створення ще більшого святкового настрою я зробила великодню підвісочку. Ця підвісочка - натхнення для завдання "Пасхальные забавы", що в блозі Адідін Скрапбукінг.

Основу підвіски я зробила з перепльотного картону, в середині шадоубокса помістила вирізалки з скраппаперу від Фабрики декору, квітоньки, зокрема троянда кольору лосось зроблена власноруч), також похвастаю чіпиком власного дизайну для  Island of craft - це квітуча гілочка, а чіпик милий зайко - від СкрапБокс. Внизу підвіски чіпборд яєчко (виробника, на жаль, не знаю), яке наклеїла на такої ж форми пивний пофарбований картон. Ще мою підвісочку прикрашають багато мережив.


Візьму участь в завданні "Пасхальное" від блогу Скрапочка


Завдання "Королева цветов"+ОЭ роза выд блогу WOOD chic
в моїй роботі декілька троянд)
Завдання "Запах весни", де ОЕ - гілочка, від блогу Island of craft


Завдання "Доска вдохновения" від блогу Скрапбукинг с ЕК. В цій дошці мене надихнула тематика свілого свята)Дякую, що забігли до мене
Ліна Bolinka


4 коментарі:

  1. Я балдю от этой подвески. Молодец, оч.круто вышло. А зайчик такой игривый...нюхает цветочки) Класс

    ВідповістиВидалити
  2. Такая прям весенняя получилась работа;) смотрю на погоду за окном и думаю, что ещё можно продолжать творить новогодние работы)) снег вдохновляет;))Спасибо от Island of Craft.

    ВідповістиВидалити
  3. Столько весны в этой работе и столько свежести, супер. Спасибо за участие в задании от Island of Craft.

    ВідповістиВидалити