вівторок, 17 жовтня 2017 р.

Шеббі панно з ангеликом для ROSA TALENT

Привіт!

Сьогодні я хочу показати вам блакитний шеббі. На створення цього панно мене надихнула акрилова фарба та кракелюр ROSA TALENT. Пастельні відтінки наших фарбочок просто створені для таких ніжних робіт. А чарівні тріщинки додали шарму та трохи нальоту часу...
Трішки казочки, як народилось панно. Жив у мене гіпсовий ангелик, перекладався з місця на місце, часом про нього зовсім забувала... Але одного разу, шукаючи натхнення, в матеріалах ангелик знайшовся і попросився на ручки, захотів бути гарним та прикрашати інтер'єр) Тож мені його стало шкода і я поселила його в трояндовому саду.
А тепер давайте поглянемо, як живе тепер ангелятко:
Ангелятко сидить в саду квітів та читає щось дуже цікаве)


Трояндочки з зубчиком я зробила задопомогою нашого дирокольчика


Тут трояндочку видно ближче. Для її створення використала також папір від ROSA TALENT і хочу відмітити, що він чудово підходить для таких цілей, достатньо піддатливий та пластичний. Готові троянди я пофарбувала акриловою фарбоюЧастинка рамочки з кракелюрами, вони такі милі!


Тож хочу запевнити, що ангелику тепер живеться затишно та приємно)
Гарного всім настрою та романтичних історій!


2 коментарі:

  1. Дуже ніжне інтер'єрне панно вийшло. Ліна, твій ангелик в світлому ніжному золоті чудово контрастує з фоном. А фон твого блогу - ідеально підходить до фону на картинці :)

    ВідповістиВидалити