пʼятниця, 24 червня 2016 р.

Щиро вітаю!
Побачивши, що в WOODchic набирається команда, я теж вирішила подати свою заявочку. Ну дуже люблю мікс-медіа, де мої роботи не обходяться без чіпів та трафаретів), а тут виробник цих гарнот)
Отже, про себе:

Мене звати Ліна BoLinka. Я живу в Борисполі.  В мене троє діток - два хлопчика та дівчинка, люблячий чоловік. За спеціальністю я - інженер-землевпорядник.
Про скрап я дізналась вже давно, але серйозно займаюсь ним приблизно два роки. Так як люблю вчитися та пізнавати нове, то спробувала багато стилів, технік, видів творчості, серед яких виділила для себе скрап, авторська лялька, декупаж. Ще дуже люблю малювати, тому часто поєдную свій малюнок та скрап. Нижче покажу про що я)
Хочу попасти в ДК WOODchic, бо просто обожнюю творити з чіпами та трафаретами, коли додаю їх в свої роботи, то бачу тоді в тут родзинку, завершеність. 
Від WOODchic очікую цікавих завдань, де можна проявити себе та навчитись чогось нового, можливість попрацювати  в ДК і звісно ж крутих чіпів та трафаретів, які втілять в життя мої задумки)
А тепер покажу свої роботиРобота про моє місто

Фотоальбомчик для дівчинки


Дякую за увагу і дуже надіюсь стати частинкою вашої дизайн-команди)4 коментарі: